Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.5
Carlito's WayRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 2.5
GoodFellasRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 2.5
TangerineRated ★ 3.0
The Secret in Their EyesRated ★ 3.5
@Suicide RoomRated ★ 3.0
Breaking the WavesRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5