Titles you rated
The ThroneRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
TrashRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
I Am LoveRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.5