Movies
Ratings
271
Past LivesRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
My Salinger YearRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0