Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5