Movies
Ratings
438
My Bloody ValentineRated ★ 5.0
American Pie Presents: The Naked MileRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 5.0
The I InsideRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 5.0
Æon FluxRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 5.0
DaredevilRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 5.0