Movies
Ratings
498
The FabelmansRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Perfect FindRated ★ 1.0
UnchartedRated ★ 2.5
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 2.5
Conan O'Brien: The Kennedy Center Mark Twain Prize for American HumorRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.0