Titles you rated
ExhumaRated ★ 2.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
A Serbian FilmRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 2.5
This Is the EndRated ★ 4.5
The Green InfernoRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0