Series
Ratings
20
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Battlestar GalacticaRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
ERRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0