Titles you rated
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0