Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
DevsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0