Series
Ratings
71
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
TripleRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5