Movies
Ratings
140
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0