Movies
Ratings
16
No RegretRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Titan A.E.Rated ★ 3.5
Grimm's Snow WhiteRated ★ 4.0