Movies
Ratings
408
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The HandRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0