Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5- Please Save My EarthRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
NANARated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5