Titles you rated
Art of FightingRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0