Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0