Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5