Titles you rated
Love, Take TwoRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
MF GhostRated ★ 4.5- MF Ghost Season 2Rated ★ 4.5
King of DesertRated ★ 3.0
Last HopeRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 1.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Make My DayRated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Bastard!! -Heavy Metal, Dark Fantasy-Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5