Titles you rated
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0