Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
My Daddy Long LegsRated ★ 3.0