Titles you rated
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
FingersmithRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5