Series
Ratings
174
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
TripleRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5- OedeungRated ★ 4.0
Marriage ContractRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0