Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0