Movies
Ratings
825
The White TigerRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Red EyeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
They LiveRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
RevelationRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0