Titles you rated
PassengersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Project ARated ★ 3.5