Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Ip Man 3Rated ★ 1.5
Swing KidsRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Soul-MateRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0