Series
Ratings
42
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0