Movies
Ratings
500 Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0 Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
 The House That Jack BuiltRated ★ 3.5 The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 In the Mood for LoveRated ★ 4.5 In the Mood for LoveRated ★ 4.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
- Love ResetRated ★ 3.0
 The KillerRated ★ 3.5 The KillerRated ★ 3.5
 Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0 Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
 Weathering With YouRated ★ 2.5 Weathering With YouRated ★ 2.5
 The Night OwlRated ★ 3.0 The Night OwlRated ★ 3.0
 BLUE GIANTRated ★ 3.5 BLUE GIANTRated ★ 3.5
 The Rat CatcherRated ★ 2.5 The Rat CatcherRated ★ 2.5
 ReptileRated ★ 3.0 ReptileRated ★ 3.0
 The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0 The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
 PaprikaRated ★ 4.0 PaprikaRated ★ 4.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 SmugglersRated ★ 3.0 SmugglersRated ★ 3.0