Movies
Ratings
716
Gladiator IIRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5