Movies
Ratings
11
AssassinationRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Cat RunRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Our Older SisterRated ★ 4.5