Series
Ratings
39
Righteous LoveRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0