Movies
Ratings
97
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5