Movies
Ratings
381
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5- Battle Royale 3DRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0