Titles you rated
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0