Movies
Ratings
102- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.0