Movies
Ratings
289
F1: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
YoloRated ★ 3.0- PilotRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5