Series
Ratings
55
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0