Movies
Ratings
831
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0