Movies
Ratings
585
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The SnowmanRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Blades of GloryRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 4.5
AnnieRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.5