Series
Ratings
54- SkinsRated ★ 4.5
POSERated ★ 4.0
POSERated ★ 4.0
Tales of the CityRated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0