Movies
Ratings
16
100 MetersRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0