Movies
Ratings
623
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SisterRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5