Movies
Ratings
111
BeastlyRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
StardustRated ★ 1.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 1.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 1.0
District B13Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0