Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0