Titles you rated
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5