Movies
Ratings
417
The Fifth ElementRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
SwordfishRated ★ 4.5
Original SinRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SaltRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.5