Movies
Ratings
406
PaycheckRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 2.5
PhenomenonRated ★ 3.5
HostageRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
S.W.A.T.: FirefightRated ★ 3.0
Edge of DarknessRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Bone CollectorRated ★ 4.0
Man on WireRated ★ 4.5
MimicRated ★ 3.5
The PeacemakerRated ★ 3.5
StealthRated ★ 3.0