Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0