Movies
Ratings
54
Christmas in AugustRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0